küçük alanlarda büyük düşünmek bizim işimiz...
Dolap ve Raylı Dolap Sistemleri

Dolap ve Raylı Dolap Sistemleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik projelendirmeler yapıp, gelen talebe göre titizlikle her türlü özel imalatı kendi atölyemizde yapmaktayız.

Cilalı masif, kaplamalı, lake, suntalam, MDF Lam ve Laminat üretimlerin tümü gerçekleştirilmekte olup, dolap içinde gizli çekmeceler,dolap içinde raf bölümler,alüminyum kapaklar,askılar, ihtiyaca yönelik türlü aksesuarlarla zenginleştirilmiş modeller ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kaliteli, dayanıklı, sağlıklı ürünler ile üretilen mobilyalarımızda Kansorejen madde içermeyen, koku yapmayan boyalar ve cilalar kullanmaktayız. Tüm üretimimiz birinci sınıf malzemelerden oluşmakta ve montajlar deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

  • GARDOLAP
  • PORTMANTO
  • AYAKKABI DOLABI

İşlevsel dolap sistemleri, küçük yaşama alanlarını maksimum düzeyde kullanımı sağlar.Tüm eşyalarımızın sistemli bir şekilde saklanabilmesini sağlayan modüler raflı ve sürgü kapaklı dolap sistemlerini tercihe göre biçimlendiriyoruz.

Evinizin hiçbir köşesini unutmadık. Mutluluk detaylarda gizlidir.

 

 
Elit Dekorasyon İzmir Karşıyaka Bostanlı.
Ev tadilatı karşıyaka, Mutfak dekorasyonu karşıyaka, Mutfak tadilatı karşıyaka, Banyo tadilatı, Komple tadilat karşıyaka, Raylı dolap sistemleri, İşyeri tadilatı, Ofis tadilatı İzmir, İç kapı, Egepen pvc doğrama, Ev dekorasyon Bostanlı